• slider
  Regeneracja DPF
 • slider
  Mechanika samochodowa
 • slider
  Geometria kół 3D
 • slider
  Klimatyzacja
 • slider
  Instalacje gazowe
 • slider
  Przeglądy okresowe
 • slider
  Diagnostyka i elektronika

Usługi świadczone przez naszą firmę

Dynamiczna wymiana oleju

Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów. Procedury serwisowe nie podają jednoznacznych okresów wymiany oleju w skrzyni biegów, jednak praktyka pokazała, że już po przejechaniu 60 000km bez wymiany oleju może nastąpić uszkodzenie skrzyni biegów objawiające się szarpaniem, ślizganiem, opóźnioną zmianą lub brakiem zmiany przełożeń. Analiza uszkodzeń i badania spektrometryczne oleju z uszkodzonych w taki sposób skrzyń biegów wykazały znaczną ilość zanieczyszczeń stałych (głównie metalowych). Powodują one zakłócenia pracy czujników hallotronowych oraz elektrozaworów. Ponadto przyspieszają zużywanie się sprzęgieł powershift. Z tego względu należy regularnie przeprowadzać kontrolę jakości oleju w skrzyni biegów i skracać interwały wymiany nawet do 50 000km. Z tego względu serwis Ford Sławek wprowadził usługę dynamicznej wymiany oleju profesjonalnym urządzeniem SPIN4000. Urządzenie to pozwala na wymianę pełnej ilości oleju, znajdującego się w skrzyni biegów.

Door to Door

Usługa door to door pozwoli Państwu zaoszczędzić czas, który musieliby Państwu poświęcić na samodzielny dojazd do naszego serwisu i oczekiwanie na wykonanie zleconej usługi. Usługa ta polega na, odbiorze samochodu przez naszego pracownika ze wskazanego wcześniej miejsca, wykonaniu zleconej naprawy, odprowadzeniu z powrotem samochodu we wskazane miejsce.

Czyszczenie układów zasilania BG USA

Stosowana przez nas najnowsza technologia pozwala na wyczyszczenie w silnikach benzynowych wtryskiwaczy, przepustnicy, kolektorów dolotowych jak również usuwa nagar z zaworów, portów dolotowych, denka tłoka, komory spalania oraz eliminuje zanieczyszczenia z katalizatora. W silnikach Diesla szybko i skutecznie usuwa ciężkie depozyty nagromadzone w całym układzie paliwowym, w tym także z przewodów paliwowych, zaworów, pompy, wtryskiwaczy oraz komory spalania. Pojazd odzyskuje moc i osiągi! Zmniejsza się zużycie paliwa i dymienie układu wydechowego.

Części nowe

Posiadamy własny magazyn części oryginalnych i zamienników uznanych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Holowanie 24H

Zapraszamy do skorzystania z usług holowania samochodów osobowych Przemysław tel. 730-115-000 samochody ciężarowe np. Transit Bogdan tel. 887-307-307.

Regeneracja DPF-FAP

Regeneracja wykonywana jest przy oparciu o najnowszą technologię czyszczenia chemicznego. Dajemy gwarancję 12 miesięcy i przywracamy pełną sprawność Twojego filtra. Warto zwrócić uwagę, że usuwanie filtra FAP/DPF, to utrata homologacji pojazdu, niższa wartość pojazdu przy odsprzedaży, a ponadto grozi utratą dowodu rejestracyjnego.

Montaż instalacji gazowej Ford

Zapewniamy naszym klientom kompleksową usługę, idealne dobranie instalacji, projekt oraz obsługę pogwarancyjną. Przed podjęciem decyzji o montażu instalacji nieodpłatnie doradzamy i podpowiadamy jaki rodzaj instalacji i jaki zbiornik zamontować w samochodzie w zależności od typu silnika, mocy, rocznika i nadwozia. Zdajemy sobie sprawę że koszty montażu LPG mogą być zbyt wysokie dla niejednego budżetu rodzinnego, dlatego uruchomiliśmy system ratalny.

Geometria kół 3D Ford

Geometria kół urządzeniem 3D przekazuje bardzo dokładne wartości mierzone, zapobiega możliwym źródłom błędów.

Demontaż ukręconej świecy żarowej

Miło nam poinformować, że jako jeden z nielicznych warsztatów jesteśmy w posiadaniu specjalnego zestawu do demontażu ułamanej świecy żarowej bez konieczności demontażu głowicy, co znacznie skraca czas naprawy i obniża koszty.

Diagnostyka komputerowa Ford

Nieautoryzowany serwis Ford Sławek posiada oryginalne komputery FORD IDS z najnowszym i zawsze aktualnym oprogramowaniem, dzięki czemu diagnostykę jesteśmy w stanie przeprowadzić "od ręki" profesjonalnie i fachowo. Do diagnostyki innych marek posiadamy zawsze aktualny interfejs diagnostyczny SOLUS PRO PROFESSIONAL.

Kosmetyka Samochodowa Auto detailing Unikat Car SPA

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu CAR SPA, dzięki którym mają Państwo pewność że samochód jest trwale zabezpieczony najtwardszymi powłokami ceramicznymi dostępnymi na rynku. Wieloetapowy proces detailingu pozwala uzyskać nieskazitelny wygląd zarówna wewnątrz jak i wewnątrz pojazdu. Gwarantujemy najlepszą ochronę lakieru ponadto wykonujemy kompleksowe pranie tapicerki, czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej, polerowanie lakieru, renowację lakieru i wiele innych. Salon Unikat Car SPA Auto Detailing tel. 668-343-386 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.unikatcarspa.pl 

Samochód zastępczy

Czyszczenie układu dolotowego 

Elektronika Ford

Elektryka

Zamiana oprogramowania sterownika w zakresie DPF

Naprawa zawieszenia Ford

Klimatyzacja - pełny serwis klimatyzacji Ford

Przeglądy okresowe

Regeneracja pomp Ford

Regeneracja wtryskiwaczy Ford

Serwis BG USA

Układy hamulcowe

Ułamana świeca żarowa

Wymiana rozrządu Ford

Wymiana oleju Ford

Copyright 2018 | fordslawek.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone ▪ Design i realizacja: areknowak.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), w celach statystycznych oraz dostosowania zawartości serwisu do preferencji użytkownika. Polityka prywatności