Diagnostyka komputerowa

Nieautoryzowany serwis samochodowy Forda z Katowic oferuje kompleksową usługę diagnostyki samochodowej. Wykryjemy i naprawimy wszystkie usterki w waszym aucie. Zapraszamy do auto serwisu Ford Sławek!

Dynamiczna wymiana oleju w skrzyni PowerShift

Nasz mechanik samochodowy oferuje usługę dynamicznej wymiany oleju w skrzyniach Powershift. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Więcej informacji umieszczono na stronie.

Okresowe przeglądy olejowe

Nieautoryzowany auto serwis Forda z Katowic oferuje usługę okresowych przeglądów olejowych. Konkurencyjne ceny i najwyższy profesjonalizm. Więcej informacji na stronie.

Serwis BG

Zapoznaj się z ofertą serwisu samochodu Ford Sławek preparatami BG. Zajmujemy się czyszczeniem wtryskiwaczy, przepustnicy i kolektorów dolotowych w silnikach benzynowych.

Regeneracja filtrów cząstek stałych – DPF i FAP

Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF i FAP pozwala przywrócić ich pełną sprawność. W naszym auto serwisie Ford Sławek oferujemy czyszczenie chemiczne. Dowiedz się więcej.

Serwis klimatyzacji samochodowej

W ramach usługi serwisu klimatyzacji samochodowej w Ford Sławek zajmujemy się uszczelnianiem i odgrzybianiem układu, a także naprawą kompresorów. Sprawdź więcej na stronie.

Geometria kół 3D

Pomiary geometrii kół 3D pozwalają na precyzyjne ustawienie zbieżności kół i osi jezdnych pojazdu, wpływające na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Sprawdź ofertę naszego auto serwisu Ford Sławek.

Naprawa układu hamulcowego

Masz problem z układem hamulcowym? Zapraszamy do naszego serwisu. W auto serwis Ford Sławek zajmujemy się wymianą tarcz, kloców i płynu hamulcowego oraz toczeniem tarcz. Sprawdź więcej.