Naprawa skrzyni biegów

W ramach naszej oferty zajmujemy się naprawą manualnych i automatycznych skrzyni biegów do samochodów marki Ford. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne

Raz w roku każdy samochód musi przejść obowiązkowy przegląd techniczny. My specjalizujemy się w przeglądach gwarancyjnych i pogwarancyjnych Forda. Zapraszamy!

Przeglądy okresowe

W ramach naszej działalności wykonujemy okresowe przeglądy techniczne samochodów marki Ford. Starannie sprawdzamy stan każdego pojazdu. Umów się na przegląd!

Geometria kół 3D

Pomiary geometrii kół 3D pozwalają na precyzyjne ustawienie zbieżności kół i osi jezdnych pojazdu, wpływające na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Sprawdź ofertę naszego auto serwisu Ford Sławek.

Okresowe przeglądy olejowe

Nieautoryzowany auto serwis Forda z Katowic oferuje usługę okresowych przeglądów olejowych. Konkurencyjne ceny i najwyższy profesjonalizm. Więcej informacji na stronie.

Serwis BG

Zapoznaj się z ofertą serwisu samochodu Ford Sławek preparatami BG. Zajmujemy się czyszczeniem wtryskiwaczy, przepustnicy i kolektorów dolotowych w silnikach benzynowych.

Serwis klimatyzacji samochodowej

Diagnozujemy i naprawiamy klimatyzacje samochodową. Warsztat Ford Sławek w Katowicach świadczy wysokiej jakości serwis autoklimatyzacji.

Diagnostyka komputerowa

Oferujemy pełną diagnostykę komputerową samochodów marki Ford w Katowicach. Precyzyjnie lokalizujemy źródło problemów. Umów się na diagnostykę swojego auta!

Dynamiczna wymiana oleju w skrzyni PowerShift

Nasza oferta obejmuje dynamiczną wymianę oleju w skrzyni PowerShift w Katowicach. Twój samochód ma za sobą 60 tysięcy km? Najwyższa pora na wymianę oleju!

Naprawa układu hamulcowego

Świadczymy usługę naprawy układu hamulcowego w samochodach marki Ford w Katowicach. Potrzebujesz wsparcia doświadczonych fachowców? Skontaktuj się z nami!

Regeneracja filtrów cząstek stałych – DPF i FAP

Specjalizujemy się w regeneracji filtrów cząstek stałych DPF i FAP. Odwiedź nasz warsztat w Katowicach i zadbaj o sprawność filtrów w swoim samochodzie!

Pracujemy

pon.: 8:00 - 17:00
wto.: 8:00 - 17:00
śro.: 8:00 - 17:00
czw.: 8:00 - 17:00
pią.: 8:00 - 17:00