Diagnostyka komputerowa

Nieautoryzowany serwis samochodowy Ford z Katowic oferuje kompleksową usługę diagnostyki komputerowej. Diagnozując wykryjemy i naprawimy wszystkie usterki w aucie. Oferujemy również kasowanie błędów, kasowanie inspekcji.

Dynamiczna wymiana oleju w skrzyni PowerShift

Nasz mechanik samochodowy oferuje usługę dynamicznej wymiany oleju w skrzyniach Powershift. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Więcej informacji umieszczono na stronie.

Geometria kół 3D

Pomiary geometrii kół 3D pozwalają na precyzyjne ustawienie zbieżności kół i osi jezdnych pojazdu, wpływające na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Sprawdź ofertę naszego auto serwisu Ford Sławek.

Naprawa układu hamulcowego

Masz problem z układem hamulcowym? Zapraszamy do naszego serwisu. W auto serwis Ford Sławek zajmujemy się wymianą tarcz, kloców i płynu hamulcowego oraz toczeniem tarcz. Sprawdź więcej.

Okresowe przeglądy olejowe

Nieautoryzowany auto serwis Forda z Katowic oferuje usługę okresowych przeglądów olejowych. Konkurencyjne ceny i najwyższy profesjonalizm. Więcej informacji na stronie.

Regeneracja filtrów cząstek stałych – DPF i FAP

Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF i FAP pozwala przywrócić ich pełną sprawność. W naszym auto serwisie Ford Sławek oferujemy czyszczenie chemiczne. Dowiedz się więcej.

Serwis BG

Zapoznaj się z ofertą serwisu samochodu Ford Sławek preparatami BG. Zajmujemy się czyszczeniem wtryskiwaczy, przepustnicy i kolektorów dolotowych w silnikach benzynowych.

Serwis klimatyzacji samochodowej

Diagnozujemy i naprawiamy klimatyzacje samochodową. Warsztat Ford Sławek w Katowicach świadczy wysokiej jakości serwis autoklimatyzacji.

Pracujemy

pon.: 8:00 - 17:00
wto.: 8:00 - 17:00
śro.: 8:00 - 17:00
czw.: 8:00 - 17:00
pią.: 8:00 - 17:00