Nie ulega wątpliwości, że obecnie na rynku przybywa samochodów, w których bardzo ważną funkcję pełni elektronika. Do ich naprawy nie wystarczą już same klucze i młotki. Nawet najlepszy fachowiec może mieć duże problemy ze zlokalizowaniem usterki, zwłaszcza jeżeli nie będzie posiadał nowoczesnych narzędzi diagnostycznych.

Diagnostyka komputerowa Ford Katowice

Wykonujemy profesjonalną diagnostykę komputerową samochodów Ford w Katowicach. Nie ulega wątpliwości, że obecnie na rynku przybywa samochodów, w których bardzo ważną funkcję pełni elektronika. Do ich naprawy nie wystarczą już same klucze i młotki. Nawet najlepszy fachowiec może mieć duże problemy ze zlokalizowaniem usterki, zwłaszcza jeżeli nie będzie posiadał nowoczesnych narzędzi diagnostycznych.

Diagnostyka komputerowa - po co mi to?

W obecnych samochodach stosuje się komputer, który jest odpowiedzialny całokształt pracy auta. Zarządza pracą silnika, spalaniem oraz pełni funkcje diagnostyczne, rejestrując wykryte błędy.

Używając odpowiedniego komputera diagnostycznego możemy szybko:

  • zidentyfikować błędy pracy różnych elementów auta,
  • skasować błędy,
  • skasować inspekcję,
  • ocenić kondycję używanego auta przed jego zakupem.

Podstawowa korzyść diagnostyki:

  • krótki czas diagnozy,
  • brak konieczności rozkręcania auta.

Zajmujemy się również regeneracją filtrów DPF i FAP i wieloma innymi zadaniami, dzięki którym Twój Ford będzie działał jeszcze sprawniej i efektywniej.

Diagnostyka komputerowa - dlaczego Ford Sławek

Poza wieloletnim doświadczeniem posiadamy również nowoczesne urządzenia pozwalające na przeprowadzenie kompletnej diagnostyki komputerowej. Dzięki niej jesteśmy w stanie wykryć każdą – nawet najdrobniejszą – usterkę. Nie tylko dokładnie prześwietlimy Twój samochód, ale również usuniemy wszelkie ewentualne nieprawidłowości, tak, aby dalsza jazda była nie tylko komfortowa, ale również bezpieczna. Od stale rosnącej konkurencji odróżnia nas przede wszystkim wysoka orientacja na klienta i jego potrzeby, terminowość i atrakcyjne ceny.

Nie tylko dokładnie prześwietlimy Państwa samochód, ale również usuniemy wszelkie ewentualne nieprawidłowości, tak, aby dalsza jazda była nie tylko komfortowa, ale również bezpieczna.

Od stale rosnącej konkurencji, odróżnia nas przede wszystkim wysoka orientacja na klienta i jego potrzeby, terminowość i atrakcyjne ceny.

Umów się na diagnozę komputerową

Jeżeli poszukujesz serwisu samochodowego, który świadczy usługi diagnostyki komputerowej aut, zapraszamy do kontaktu. Udowodnimy, że warto nam zaufać! Obsługujemy klientów z Katowic, Tychów, Mikołowa, Orzesza, Łazisk Górnych i okolic.

Pracujemy

pon.: 8:00 - 17:00
wto.: 8:00 - 17:00
śro.: 8:00 - 17:00
czw.: 8:00 - 17:00
pią.: 8:00 - 17:00