Wymiana oleju w skrzyni PowerShift Katowice

Nasz zakład w Katowicach specjalizuje się w wymianie oleju w skrzyni PowerShift. Już na samym początku warto zaznaczyć, że aktualnie obowiązujące procedury serwisowe nie podają jednoznacznych okresów, w których konieczne jest przeprowadzenie wymiany oleju w samochodzie. Wieloletnie doświadczenie naszego auto serwisu pokazuje jednak, że po przejechaniu około sześćdziesięciu tysięcy kilometrów bez wymiany oleju, może dojść do poważnego uszkodzenia skrzyni biegów, które objawia się m.in. szarpaniem, ślizganiem, opóźnioną zmianą lub całkowitym brakiem przełożeń.

Usługa dynamicznej wymiany oleju w skrzyni PowerShift

W ofercie naszego nieautoryzowanego serwisu samochodowego Forda znajdziesz usługę dynamicznej wymiany oleju w skrzyni PowerShift. Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnych urządzeń, pozwalających na całkowitą wymianę oleju, który znajduje się w skrzyni biegów.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszych mechaników samochodowych! Obsługujemy klientów z Katowic, Tychów, Mikołowa, Orzesza, Łazisk Górnych i okolic. Skontaktuj się z nami już teraz: tel. + 48 602 581 951, e-mail: fordslawek@vp.pl!

Pracujemy

pon.: 8:00 - 17:00
wto.: 8:00 - 17:00
śro.: 8:00 - 17:00
czw.: 8:00 - 17:00
pią.: 8:00 - 17:00