Geometria kół 3D to nowoczesny sposób na precyzyjne i prawidłowe ustawienie kół w samochodzie. Pomiar wykonywany w trójwymiarze pozwala na wizualizację ich rozstawu we wszystkich płaszczyznach i poprawę symetrii. Wykorzystując obrazowanie 3D, jesteśmy też w stanie stwierdzić, czy nie doszło też do uszkodzenia któregoś z elementów układu. Ponadto ustawienie zbieżności kół i osi jezdnych auta za pomocą tej technologii jest o wiele szybsze i prostsze. Warto wykonać je zarówno zaraz po zakupie używanego auta, jak i przed sezonem letnim.

Jeżeli są Państwo właścicielami samochodów marki Ford, serdecznie zapraszamy do dokonywania pomiarów geometrii kół 3D w naszym serwisie samochodowym. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i zatrudniamy jedynie doświadczonych fachowców. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dlaczego warto dbać o prawidłową geometrię auta?

Ustawienie prawidłowej geometrii auta to przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy, a także oszczędności wynikające z eksploatacji samochodu. Brak zbieżności kół i osi jezdnych prowadzi bowiem do szybszego zużywania się opon oraz wyższego zużycia paliwa. Ponadto dbając o właściwą geometrię auta, dbamy również o własny komfort jazdy, ponieważ samochód dobrze i lekko się prowadzi, trzymając się drogi. Skutkiem nieprawidłowego ustawienia kół mogą być natomiast wibracje kierownicy oraz jej przekrzywienie, a także ściąganie pojazdu na jedną ze stron. W najgorszym scenariuszu nieprawidłowości tego typu mogą prowadzić nawet do wypadku, ponieważ ograniczają zdolności manewrowe kierowcy na drodze.

Zapraszamy do naszego serwisu samochodowego na geometrię kol 3D oferując wysokiej klasy obsługę i jakość. 

Obsługujemy klientów z Katowic, Tychów, Mikołowa, Orzesza, Łazisk Górnych i okolic.

Skontaktuj się z nami już teraz: tel. + 48 602 581 951, e-mail: fordslawek@vp.pl

Pracujemy

pon.: 8:00 - 17:00
wto.: 8:00 - 17:00
śro.: 8:00 - 17:00
czw.: 8:00 - 17:00
pią.: 8:00 - 17:00