Naprawa układu hamulcowego Ford Katowice

Zajmujemy się naprawą układu hamulcowego w samochodach Ford w Katowicach. Z naprawą nie należy zwlekać przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Układ odpowiadający za zatrzymywanie się pojazdu powinien działać niezawodnie. Jeżeli więc zauważysz problemy, takie jak blokowanie się kół czy charakterystyczny pisk podczas hamowania, zalecamy udać się do serwisu samochodowego. Przyczyną może być uszkodzenie hamulca ręcznego lub systemu ABS. Niepokojące jest również wydłużenie się drogi hamowania, które jest często skutkiem zużycia się klocków bądź przegrzania tarcz hamulcowych.

JAK WYGLĄDA SERWIS UKŁADU HAMULCOWEGO?

Serwis układu hamulcowego rozpoczyna się od wnikliwej diagnostyki. Nasi mechanicy samochodowi sprawdzają m.in. szczelność i poziom zapowietrzenia obwodu hydraulicznego oraz działanie hamulca postojowego. Ponadto ustalają także zgodność układu z jego dokumentacją techniczną. Niezwykle istotna jest również analiza wartości jałowego i rezerwowego skoku pedału hamulca oraz ocena poprawności działania świateł hamowania. Podczas diagnostyki systemu hamulcowego weryfikacji podlega także jakość i ilość płynu w układzie oraz ogólne zużycie się poszczególnych komponentów.

W ramach usług serwisowych wymieniamy:

  • tarcze i klocki,
  • cylinderki,
  • przewody hamulcowe,
  • płyn hamulcowy,
  • szczęki i bębny,
  • linki hamulca postojowego.

Ponadto zajmujemy się także naprawą innych uszkodzonych elementów układu hamulcowego.

Specjalizujemy się w serwisie samochodów marki Ford, a w swojej pracy wykorzystujemy zarówno oryginalne części, jak i wysokiej jakości zamienniki od sprawdzonych producentów. Dokonujemy kompleksowej naprawy pojazdów! Obsługujemy klientów z Katowic, Tychów, Mikołowa, Orzesza, Łazisk Górnych i okolic. Skontaktuj się z nami już teraz: tel. + 48 602 581 951, e-mail: fordslawek@vp.pl!

Pracujemy

pon.: 8:00 - 17:00
wto.: 8:00 - 17:00
śro.: 8:00 - 17:00
czw.: 8:00 - 17:00
pią.: 8:00 - 17:00