Nie ulega wątpliwości, że olej silnikowy jest najważniejszym płynem eksploatacyjnym, który odpowiada za odpowiednią pracę układu smarowania. Warto również zaznaczyć, że im nowsze jest auto, tym większą rolę odgrywa jakość użytego oleju. Każdy posiadacz samochodu, niezależnie od jego wieku, powinien pamiętać o regularnej wymianie oleju i filtra.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy usługę okresowych przeglądów olejowych. Trzeba bowiem pamiętać, że to, w jakich interwałach czasowych należy wymieniać olej, zależnie jest od stanu i wieku silnika, który znajduje się w Państwa aucie.

W naszym serwisie samochodowym posiadamy najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne, które pozwolą na dokładną kontrolę ilości oleju. Ponadto, dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykryć i wyeliminować wszelkie ewentualne usterki związane z pracą skrzyni biegów i nie tylko.

W celu uzyskania szczegółowych informacji ofertowych zapraszamy do kontaktu z naszym auto serwisem. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy! Obsługujemy klientów z Katowic, Tychów, Mikołowa, Orzesza, Łazisk Górnych i okolic.

Skontaktuj się z nami już teraz: tel. + 48 602 581 951, e-mail: fordslawek@vp.pl

Pracujemy

pon.: 8:00 - 17:00
wto.: 8:00 - 17:00
śro.: 8:00 - 17:00
czw.: 8:00 - 17:00
pią.: 8:00 - 17:00