Serwis preparatami BG to rozwiązanie najnowszej generacji, które niesie za sobą mnóstwo korzyści dla samochodu. Pozwala na wyczyszczenie w silnikach benzynowych wtryskiwaczy, przepustnicy, kolektorów dolotowych, a ponadto usuwa nagar z zaworów, portów dolotowych, denka tłoka, komory spalania oraz eliminuje zanieczyszczenia z katalizatora. W silnikach Diesla szybko i skutecznie usuwa ciężkie depozyty nagromadzone w całym układzie paliwowym, w tym także z przewodów paliwowych, zaworów, pompy, wtryskiwaczy oraz komory spalania. Dzięki serwisowi preparatami BG pojazd odzyskuje moc i osiągi. Zmniejsza się też zużycie paliwa i dymienie układu wydechowego.

Co wyróżnia preparaty BG?

Preparaty BG produkowane są na terenie USA przez firmę BG Products Inc. już od 1971 r. Misją jej założycieli, wśród których znaleźli się John Thompson, Sam Parks, Don Walton, O.J. Connell, Q.T. Williams, Don Broadbent i Roy Leslie, było stworzenie środków poprawiających zarówno żywotność, jak i parametry eksploatacyjne pojazdów. Cel ten został osiągnięty, a produkty BG doceniono nie tylko na amerykańskim, ale i na światowym rynku. Znalazły zastosowanie przede wszystkim w sektorze motoryzacyjnym podczas tzw. serwisów prewencyjnych. Dzięki konserwacji podzespołów za pomocą produktów BG, właściciele samochodów zapobiegają kosztownym naprawom. Ponieważ serwis preparatami BG poprawia ekonomię spalania, kierowcy mogą zauważyć także znaczne oszczędności w wydatkach na paliwie.

Produkty BG przeznaczone są do użytku jedynie przez odpowiednio przeszkolonych mechaników samochodowych. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z ich pozytywnych właściwości, zapraszamy do auto serwisu Ford Sławek.

Nasi mechanicy samochodowi zajmą się Państwa autem, a w razie potrzeby z chęcią odpowiedzą również na dodatkowe pytania. 

Obsługujemy klientów z Katowic, Tychów, Mikołowa, Orzesza, Łazisk Górnych i okolic.

Skontaktuj się z nami już teraz: tel. + 48 602 581 951, e-mail: fordslawek@vp.pl

Pracujemy

pon.: 8:00 - 17:00
wto.: 8:00 - 17:00
śro.: 8:00 - 17:00
czw.: 8:00 - 17:00
pią.: 8:00 - 17:00